12 Tem 2012

Hangi Ünlü Hangi Moda Dergisinde? İşte Liste!

Moda ile ilgili haber yapmayalı çok uzun zaman oldu. En son 'En İyi Giyinenleri' yapmıştım sanırım, yani şimdi bir moda haberi yapmanın tam zamanı! Hepimizin vazgeçemediği dergiler kapış kapış satılıyor biliyorsunuz. Hele yazın plajda, evde veya sokakta bir çok moda dergisi okunuyor. Kim nereden giyindi, bu elbise hangi marka ve onlarca soru. Blog olarak da bu konu hakkında çok soru alıyoruz. O yüzden yazarınız üşenmedi ve size ünlülerin Ağustos ayında hangi dergiye kapak olacaklarını araştırdı. Tabii bir kaç ünlünün. İşte listemiz;
Lady Gaga: Ünlü şarkıcı, Eylül ayında 'Vogue' dergisine kapak olacak. Fotoğraf çekimleri de ünlü fotoğrafçı Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından gerçekleştirilecek. 

Katy Perry: Katy önümüzdeki ay 'Elle' dergisinin kapak kızı olacak. Katy'nin geçen sene Mart sayısına kapak olduğu 'Elle' dergisi 2011 yılının en çok satan 2. dergiydi!

Miley Cyrus: Miley, önümüzdeki ay 'Marie Claire' dergisine kapak olacak. Kapağın 'alışılmadık' bir fotoğraftan olacağı söylentiler arasında.

Selena Gomez: Sel, söylentilere göre önümüzdeki ay 'Vanity Fair' dergisinin kapağında boy gösterecek. Hatırlarsam Selena daha önce bu dergiye kapak olmamıştı. Her şeyin bir ilki vardır lafı boşuna değil!

Britney Spears: Brit muhtemelen InStyle dergisinin kapağında olacak. Kendisi bunu sır gibi sakladığı için, tam emin olamıyoruz ne yazık ki. 

1 yorum:

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)