3 Ara 2012

Liam Payne Eski Sevgilisine Geri Döndü

One Direction grubunun üyelerinden Liam Payne 2 Aralık Pazar günü eski sevgilisi Danielle Peazer ile birlikte New York'ta elele dolaşırken görüntülendi. Eylül ayının sonlarında Danielle ile ilişkisini sonlandıran Liam eski sevgilisine gördüğünüz gibi geri döndü. Danielle ve Liam'ın birlikte olmasını destekliyor musunuz peki ?

27 yorum:

 1. fOREVER PEAZERR

  YanıtlaSil
 2. Bence Dani çok tatlı bi kız ve 1D sevgililerinden en sevdiğim o. Liam'ı mutlu ediyor,bizim için önemli olanda bu zaten.

  YanıtlaSil
 3. evet Diam'ı çok sevyiorum.Çok yakışıyolar <3

  YanıtlaSil
 4. Danielle saçını boyamış yakışmış ama siyahlar belli oluyor.

  YanıtlaSil
 5. I'mDirectioner3 Aralık 2012 18:10

  İşte bu!Bunu bekliyordum... <3

  YanıtlaSil
 6. ÇOK MUTLUYUM.DANI <3

  YanıtlaSil
 7. ohaa Liam ne kadarda mutsuz :(

  YanıtlaSil
 8. evet bende onları çift olarak çok seviyordum ama ufacık bir saç kestirme olayı yüzünden ayrılma ile tehdit etmişti ve liam'ı çok üzmüştü.

  YanıtlaSil
 9. Liam neden hala MUTSUZ gözüküyor yaa oof :((

  YanıtlaSil
 10. liamı sadece danielle mutlu edebilir :) birbirleri için yaratılmışlar

  YanıtlaSil
 11. OMG!! bu mükemmel bi haber!! şu anda sevinçten yerlerde yatıyorumm bu ilişkinin bitmeyeceğini biliyordum işte bu beeeeeee ADAMIN DİBİSİN DANİ :)
  -4ever DEAM!!:):):)

  YanıtlaSil
 12. Ona geri donmemeliydii... :/// dani onu haketmiyor sirf saclarini kestirdi diye ayrildi ondan HAYIRRR... :((((((

  YanıtlaSil
 13. En sevdiğim çiftti zaten Payzer(tabi jelena'dan sonra:))Çok sevindim :)

  YanıtlaSil
 14. helal kıza 26 yı bile bile çıkıyo ya !! :D

  YanıtlaSil
 15. ne yaşadıkları biz bilemeyiz bende dani çok seviyorumda sanki fotolardan bakınca mutsuz ve eski liam gibi görünmüyor lütfen kameralara gülücük at!!!!!!

  YanıtlaSil
 16. onlar mutlu olacaksa neden olmasın 1D nin mutluluğu herşeyden önce gelir bemi için

  YanıtlaSil
 17. zaten bir tek onları destekliyorum bir tek o çıkarsız seviyo ve kullanmıyo ama yine kıskanıyorum

  YanıtlaSil
 18. Tabiiki desteklemiyooruum yha sürtükler nolcak hemen one directiona takılıyorlar gerçek bir directioner bile değiller

  YanıtlaSil
 19. gerçekten mutsuz görünüyor

  YanıtlaSil
 20. farkındamısınız ama liamın tişörtünde hate yazıyor acaba özelliklemi giydi. danielleden nefret ediyorum gibisilerindenmi acaba

  YanıtlaSil
 21. danielle ile liam ilişkisini desteklemeyenler için konuşuyorum eğer sizin fikirleriniz onların mutluluğundan daha önemliyse sizin için, siz kendinize directioner mı diyorsunuz

  YanıtlaSil
 22. sanki mutsuz liam .s

  YanıtlaSil
 23. Liam'ın mutsuz halini gördüğünüz halde bide çok mutlular diyosunuz.. Bence Liam çok mutsuz. O onunla gerçekten mutluysa eğer bende mutluyum.

  YanıtlaSil
 24. Liam yönetim yüzünden çıkmak zorunda ne kadar mutsuz olduğunu görmüyo musunuz gözleri kızarmış ağlamaktan evet eskiden mutlulardı ama dani salağı onu çok üzdü liam bunu haketmiyo :( ayrılsınlar.

  YanıtlaSil
 25. dani onu haketmiyo sırf saçları için bu kadar sorun çıkardı baksanıza ne kadar mutsuz görünüyo meleğimiz :( o daniyi çok seviyordu evet eskiden destekliyordum ama o liamı çok üzdü liam mutluysa tabikii bizde mutluyuz ama liam ın yüzünden düşen bin parça. :(

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)