7 Kas 2012

Nicole Sczherzinger ''Hiçbirşeyim Olmadan Büyüdüm''

''X Factor UK'' programının güzel jürisi Nicole Scherzinger, Britanya'nın Marie Claire dergisinin Aralık ayı sayısının kapağında yer alıyor. 34 yaşındaki başarılı şarkıcı dergiyle yaptığı röportajda Chris Brown'la hakkında çıkan sevgili dedikodularına da yanıt verdi. İşte Nicole'un röportajı;
Chris Brown ile olan ilişkisi hakkında;
Chris'i mesleğine başladığı zamandan beri tanıyorum. Benim küçük kardeşim gibi. Ve bu endistrüdeki en başarılı insanlardan.
Formula 1 yarışçısı olan sevgilisi Lewis Hamilton hakkında;
 Lewis ve ben bir takım gibiyiz ve birbirimiz için varız. Birlikte olduğumuz zamanlarda onun üzerine titriyorum ve diğer herşeyden kopuyorum. Biliyorum bir çok ilişkiler var Kim Kardashian ve Kanye West gibi. Bence onlar kameralar için çok mükemmel. Lewis ve ben biraz daha hafifiz. 
Çocuk istemesi hakkında;
Başka birisinin çocuğumu büyütmesini istemiyorum. Sanırım bir beş yıl çocuklara bakmak için iyi bir zaman ama bu tür şeyler zamanı geldiğinde olmalı. Şimdilik ben kariyerime odaklanıyorum. Bir çok kadının şu anda güzel bebekleri olduğunu görüyorum. Eğer öyle düşünmüyorsanız yumurtalıklarınızı dondurun.
Şansını kaybetmekten korkuyor olması;
Şatafatlı bir okul yıllığı ya da bu tür şeyler için paramız yetmezdi. Annem kıyafetlerimi ikinci el dükkanlarından alırdı. Ve şuanki şansımı kaybetmekten korkuyorum çünkü hiçbirşeyim olmadan büyüdüm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)