15 Eyl 2012

Emma Watson 'İnternetin En Tehlikeli 10 Ünlüsü' Listesi Hakkında Konuştu!

Emma Watson, 14 Eylül'de NEw York'ta bir arkadaşıyla öğlen yemeği yerken görüntülendi. Siyah bir kapri ve beyaz gömlek giymeyi tercih eden Emma sade bir şıklık yakalamayı başarmıştı. Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Emma Watson'ın internetin en tehlikeli ünlülerinin başında geldiğini söylemiştik. "En tehlikeli" kavramı, internette bu ünlünün ismini arattığınızda karşınıza çıkan sitelerin çoğunda virüs olması anlamına geliyor. Emma bu konu hakkında Twitter'dan şu açıklamayı yaptı;
"Görünüşe göre ben zararlıymışım! Bu insanları durdurmak için hiçbir şey yapamam, bu yüzden dikkatli olun ve sadece resmi sitelere girin."
Facebook sayfası üzerinden de ekibiyle birlikte resmi sitelerinin linkini vererek şu açıklamayı yaptı;
"İnternetin güvenlik firması McAfee'nin raporuna göre sanal suçluların internet üzerinde Emma'nın popülerliğini kullanarak onun hakkındaki siteler aracılığıyla bilgisayarınıza virüs bulaştırdığı hakkındaki son haberleri okumuş olabilirsiniz. Ne yazık ki bunu önlemek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Ancak Emma'nın resmi siteleri olan www.emmawatson.com , www.facebook.com/emmawatson ve www.twitter.com/emwatson sitelerinin her zaman güvenli olduğundan emin olabilirsiniz."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)