8 Haz 2012

Selena Gomez: "Justin Umutsuz Bir Romantik"

Selena Gomez'in Elle dergisinin kapak kızı olduğunu söylemiştik. Genç yıldız dergiyle çarpıcı bir röportaj da gerçekleştirdi. Bu röportajda yoksulluk içinde büyüdüğüne değinen Selena, sevgilisi Justin Bieber'ın umutsuz bir romantik olduğunu da söyledi. Bakın Selena, Elle dergisiyle neler paylaştı;

Justin Bieber'ın LA Staples Merkezi'nde çiftin Titanik'i izlemesi için bir salon kapattırması hakkında;
"Size bu konuda bir şeyler söylemem gerekirse, bu, Justin'in umutsuz bir romantik olduğu olur! Arabada bu konudan yeni bahsetmiştim, üstelik tüm söylediğim, Titanik'i bir kez daha izlemeyi gerçekten çok istediğimdi. Ve  Justin, bunun üzerine bunu yaptı!"

Yoksulluk içinde büyümesi hakkında;
"Yakıt alacak paramız olmadığından 7 kez yolda kaldığımızı hatırlıyorum. Buna rağmen, annem beni konserlere götürmek için para biriktirirdi. Bana gerçek hayatı öğretmek için beni akvaryum, müze gibi yerlere götürdü."

Disney üzerine;
"Disney bir makine. Böylece, insanlar otomatik olarak, bir kanal için çalışmaktan çok dans edip şarkı söylemek için oraya kaydolduğunuzu sanıyor. Bu kesinlikle doğru değil! Ben her zaman her şeyi istediğim yoldan yaptım."

Rolleri üzerine;
"Gençlik filmi teklifi aldım ve bunu oynadım. Milyonlarca dolarlık bir Transformers filminde oynamadım ama bu yapmak istediğim şey değil."

8 yorum:

 1. Sırf ünlü biriyle çıkıyor diye laf attığınız ezdiğiniz şu kıza laf atmayı bırakın Belieberlar.

  YanıtlaSil
 2. justinin hiç umudu yok demek istiyo kötü birşey değil

  YanıtlaSil
 3. Ya seni yerim ya ne kadar güçlüsün..Muah!! :)

  YanıtlaSil
 4. Bana sanki Selena her röportajında aynı şeyleri söylüyormuş gibi oluyor.

  YanıtlaSil
 5. Selena sana bayılıyorum ! Sen hayatımdaki annemden sonra en çok sevdiğim kadınsın !

  YanıtlaSil
 6. HEYYYYY!!! Selena düşüncelerini daha düzgün anlatmanı diliyorummmm justine laf mı ettin övdün mü ? anlamdım .
  Justin eminimki seni çok seviyor sende seviyorsun o zaman yaptılan yanlışların bir önemi yokkkk bence .Sanki justini devamlı kötülüyorsunnn gibime geliyorr . Birbirinizi sevdikten sonra titanik filminde öpüşseniz ne yazarr!!!

  YanıtlaSil
 7. Fazlasıyla taş bu kadın <3 :)Selena süper sözler söylemiş :) Justini kötülediği de yok! Her şeyi yalnış anlamayın!

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)