27 May 2012

Leighton Meester 'Seyahat Etmeyi Çok Seviyorum'

15 Haziran'da sinemalarda gösterime girecek olan "That's My Boy" filminin ve "Gossip Girl" dizisinin başrol oyuncularından Leighton Meester, Glamour Meksika dergisinin Haziran sayısında yer alacak. 26 yaşındaki genç oyuncunun kapak resmindeki mavi parıltılı Sportymax elbisesi üzerinde çok hoş durmuş. Leighton'ın dergiyle yaptığı bir röportaj da var.
Karakterleri çok hırslı ve yarışmacı;
 Yalan söylemeyeceğim, evet bir yarışma var. Gossip Girl'deki karakterim buna bir örnek., daima insanları idare etmeye ve incitmeye çalışıyor. Çünkü diğer gerçeklerin ferahlatıcı olduğunu biliyor.
Kendisini en son ne zaman bir prenses gibi hissetti;
Son günlerde Vera Wang'ın parfümünün tanıtımı için Londra'daydım. Ve kendimi çok göz alıcı hissettim. O kesinlikle çok sofistike birisi. Bir çok dergi yayıncısıyla tanıştık ve Harrod a gittik. Herşey beni çok etkilemişti.
Güzelliği için birşeyler yapıyor mu;
Aslında böyle şeylerde çok kötüyümdür. Ama daima çok azın bile fazla olduğunu söylerim makyajda. Fakat şu da bir gerçekki eğer sağlıklıysanız daha iyi görünürsünüz. Tabiki yediğim şeyler arasında peynir var. Genelde sebze ve salatalardan yiyiyorum ve yoga yapıyorum.
Oyunculuk dışındaki aktiviteleri;
Müziği, yazmayı ve ailemle birlikte olmayı seviyorum. Seyahat etmeyi çok seviyorum. Çok seyahat ediyorum fakat neredeyse hepsi işim için. Tatil için çok heyecanlanıyorum, çünkü yapmak istediğim tek şey yemek yemek, uyumak , yüzmek ve tabi ki ailemle Florida olmak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)