2 Mar 2012

Avril Lavigne'in Goodbye İsimli Single'ı Yayınlandı.

Güzel Rock şarkıcısı Avril, Goodbye isimli single'nın video klibini dün akşam yayınladı. Klibinde saçları kıvırcık olan Avril, klipte bol bol ağlıyor. Klibin başında ise, bir mesaj var. 

14 yorum:

 1. off çok güzel olmuş harika <3

  YanıtlaSil
 2. Avril'in bu şarkısını çok beğeniyorum/seviyorum. Sizden bir ricam olucak,ilk baştaki mesajını çevirebilir misiniz? Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 3. Bu gece resmi olarak 'Black Star' turnemin son konseri ve bu geceki şovdan sonra, Black Star turnesindeki Goodbye Lullaby albümünde rap yapacağız ve bunun içn 1 yıldır yoldaydım ve çok harikaydı.Şov harika geçti,fanlarım.Hepiniz harika ve muhteşemdiniz. Dinlemek için zaman ayırdığınız,şarkılarımı ve albümlerimi aldığınız,benim dinlemek için turneme geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Benim için bu çok önemli bu yüzden şarkım Goodbye için arkadaşım Mark ile Los Angeles'da size albümü tamamladığınız için teşekkür etmek üzere bir video çekmeyi kararlaştırdık. Ben burada turnemin son konserini tamamlıyoum. Hoşçakalın. Çok teşekkür ederim ve sizi seviyorum ve umarım videodan hoşlanırsınız.

  YanıtlaSil
 4. çeviri için çok teşekkürler
  klip olağanüstü zaten

  YanıtlaSil
 5. ahh ah Avril yıktın geçtin bizi

  YanıtlaSil
 6. klip ve şarkı süperr:) fakat pek avril tarzı değil ama yinede damga vuran kliplerdenn

  YanıtlaSil
 7. teşekkürler ama Goodbye single olarak çıkmadı
  sadece fanlarına hediye bu klip :D

  YanıtlaSil
 8. klip harikaa <3

  YanıtlaSil
 9. bilemiyorum. şarkı güzel olsada avrılın tarzı değil. klipte anlamsız olmuş. hep ağlıyor. hareketli şarkılara dönse iyi olacak.

  YanıtlaSil
 10. ayakkabılar büyük mü ne :S

  YanıtlaSil
 11. bu kadın çok makyaj yapıyor. yaşlılığını düşünemiyorum :(

  YanıtlaSil
 12. 6.10 uncu sayniyede yüzü hayaet gibi :O şarkı 10 numara.!

  YanıtlaSil
 13. çok mu makyaj yapıyor?! yok artık şaçmalık

  YanıtlaSil
 14. abi kadın gerçekten çok makyaj yapıyor. abartı.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)