3 Kas 2012

One Direction 'X Factor İtalya' Programındaki Performansı

İngiliz ve İrlandalı üyelerden oluşan One Direction grubu 1 Kasım Perşembe günü İtalya'da yapılan 'X Factor' yarışmasında performans gösterdiler. 'Live While We're Young' şarkısını söyleyen gruba stüdyodaki bütün konuklar onlara eşlik etti. Videoyu izlerseniz oradaki coşkuyu görebilirsiniz.  

5 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla şöhret sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Bu yılda sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Başvurularımız 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  YanıtlaSil
 2. tabikide süper süper süper ölürüm size sizi seviyorum one direction

  YanıtlaSil
 3. milletin star with the dance programına X factor'üne gelirler bizim ülkemize konser vermeye gelmezler kıskanıyoruz abi ya
  bide en çok sesini duyuran fanlar Türk Directionerler olmasa gam yemiyeceğim. :(

  YanıtlaSil
 4. yaaa burayada gelsinler

  YanıtlaSil
 5. yine harikasınız canlarm dier arkadaşa katılıyorm en çk sesini duyuran fanlar türkler olmasa gam yemiyeceğim BİZİM DE ONLARI GÖRMEYE HAKKIMIZ VAR... LOUİSSS İS MY LİFE...
  DİRECTİONER 4EVER...

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)