25 Kas 2012

Justin Bieber'ın Yeni Şarkısı 'Make You Believe'i Dinleyin!

Justin Bieber'ın 'Believe' albümünü yayınlamasından birkaç ay sonra yeni bir şarkısı ortaya çıktı. 'Make You Believe' isimli şarkı albümde yer almıyordu ve bu nedenle bu şarkı neden şimdi, kim tarafından paylaşıldı ve resmi olarak mı paylaşıldı bilinmiyor. Bu kısımlar inanın beni hiç ilgilendirmiyor diyorsanız aşağıdan şarkıyı dinleyebilirsiniz. Sizce de Justin'in yeni şarkıları çok iyi değil mi? Şahsen ben Believe albümüyle birlikte Justin Bieber dinlemeye başladım diyebilirim. 

12 yorum:

 1. haha müzik dedigin böyle olur

  YanıtlaSil
 2. muhtesem ötesi XD FOREVER I'M BELIEBERS

  YanıtlaSil
 3. süper otesi guzel acaip güzel I'M FOREVER BELIEBERS

  YanıtlaSil
 4. Süper!111!!!!!111!!!!

  YanıtlaSil
 5. Bu kesin internete sızdırılmıştır ve Justin için dinlemeyeceğim. Onun mutluluğu için. Emeğine saygısızlık etmiş olurum. Eğer Twitter'da paylaşırsa o zaman dinlerim.

  YanıtlaSil
 6. bilivv bilivv bilivvv :D

  YanıtlaSil
 7. Justin farkıylaa

  YanıtlaSil
 8. Aynen bende aynı şekilde Justin Bieber dinlemiyordum ama Believe şarkıları gerçekten çok güzel Justin Bieber'ı sevmediğim halde Believe şarkılarını çok beğeniyorum :)

  YanıtlaSil
 9. Çok kötüsünüz,belki Justin bu şarkının sızdırılmasına kızmıştır,onun iyiliği için dinlemememiz gerekiyor BELİEBERS!

  YanıtlaSil
 10. şu an da merektan çatlıyorum ya resmen çatlıyorum ama ben de belieber kardeşlerim gibi dinlemicem abi zaten böyle bir şey varsa yani sızdırılmışsa kesinlikle büyük saygısızlık ya...

  YanıtlaSil
 11. her zaman ki gibi kötü :D parantez aç çekemeyenlerin çirkeflikleri, çemkirmeleri, çamurları parantez kapat :D

  YanıtlaSil
 12. küfür etmek istemiyorum mallaşmadan ne diyosun insan gibi söyle

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)