17 Ağu 2012

Justin Bieber ''Benim Hayranlarım En Çılgını''

'Boyfriend' şarkısıyla Youtube'da Rihanna'nın rekorunu elinden alan Justin Bieber Vibe dergisinin Eylül ayı sayısında yer alıyor. Genç müzisyen dergiyle yaptığı röportajda genç yaşta ünlü olmanın verdiği sıkıntıları anlattı. Ayrıca dergiyle bir de fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Fotoğraf çekimi sahne arkası videosunu da sitemizden izleyebilirsiniz.
Genel olarak ünlü olmak sizi parçalayabilir, bu yüzden asla ünlüymüşsünüz gibi hissedemeyebilirsiniz. İnsanlar ünlü gibi davranmaya başladıklarında bunu kaybetmee başlıyor.
Kendimle ilgili 'Nerede yaşıyorum ?' 'Nereden araba aldım' bilgilerimi paylaşmayı pek sevmiyorum. Dünyada iyi olmayan bir sürü insan var,  hepsinin küçük bir araştırma yapmasına ihtiyacı var ondan sonra yapabilirler. İnsanlar geceleri çöp kutularının arkalarına saklanıyor ve benim fotoğraflarımı çekmeye başlıyor. Çılgınca şeyler gerçekleşiyor. Kişisel bilgilerinizi fazla yaymamalısınız.
Hayranlarım başkalarının hayranlarından daha çılgın. İçinde gerçekten mekanik olan ışıklı tabelalar yapan kız hayranlarım oldu. Benim için o tabeleyı yapmaları tam 3 ay almış! Bu uzun bir süre!

10 yorum:

 1. 3 ay senin icin feda olsun askiim <3 param olsa bde sana o tabelalardan yapardm 6 ayımı bile verirdim :) :* <3

  YanıtlaSil
 2. buda david beckhamın pozlarının aynısını wermiş <3

  YanıtlaSil
 3. senin için 3 ay değil bütün ömrümü verirdim been.

  -Külaf Girl-

  YanıtlaSil
 4. seni seviyorum JUSTİN

  YanıtlaSil
 5. seni o pozlarını yerim benn aşkım yaa

  YanıtlaSil
 6. 3 ay senin yanında az bile kalır :) çok seviliyosun JUSTİN DREW BİEBER <3

  YanıtlaSil
 7. Seni her zaman ve sonsuza dek seveceğiz <3

  YanıtlaSil
 8. Evet Belieberlar en çılgın ve sadık hayran kitlesi <3

  YanıtlaSil
 9. Belieber olmak ayricaliktir :)
  Foreverjelena

  YanıtlaSil
 10. Başlığı Okuduğumda Hak Verdim Kesinlikle Çok Doğru ! Justin Aşktır Ya !

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda 'Anonim' (ADSIZ) yerine adınızın ya da nickname'inizin gözükmesini istiyorsanız seçeneklerde 'Anonim' yerine 'Adı/Url' kısmını tercih ediniz. (Url kısmın boş bırakabilirsiniz)